Konkurs z angielskim przez swiat - ZSCKU Radocza

Odkryj swój kierunek!
Przejdź do treści

Konkurs z angielskim przez swiat

Konkurs z angielskim przez świat
Wypełnij formularz i zarejestruj swój udział,
zgłoszenia do 12.01.2020
(formularz wypełnia opiekun konkursu z danej szkoły)
Regulamin konkursowy
ZAPROSZENIE DO KONKURSU
Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Z ANGIELSKIM PRZEZ ŚWIAT”.
Nie poddajemy się pandemii i proponujemy konkurs on-line:)

Jakie procedury w tym roku?
Przede wszystkim uproszczone ze względu na sytuację epidemiczną.
Krok pierwszy : Należy zgłosić chęć udziału w konkursie z podanym adresem mailowym do nauczyciela bezpośrednio na adres  organizatora : jaroslaw.wojtal@radocza.edu.pl

Krok 2 . Organizator przesyła mailem zwrotnym link do quizu do udostępnienia na dowolnej lekcji j. angielskiego online w dniach od 1 do 4 marca 2021.
Krok 3. Wyniki docierają  bezpośrednio od każdego ucznia do przewodniczącego Jury. Po sprawdzeniu quizu , dn. 5 marca 2021  Jury ogłasza zwycięzców na stronie naszej Szkoły.
Krok 4. Uhonorowanie laureatów : Dyplomy / nagrody dla zwycięzców - przesyłka lub  bezpośrednio , w zależności od sytuacji epidemicznej.

Konkurs  nawiązuje  do treści programowych  języka angielskiego realizowanych w klasach 7 i  8 szkoły podstawowej. Konkurs jest skierowany do klas kl. 7 i 8 szkoły podstawowej. Jego celem jest wyłonienie spośród wszystkich uczestników  jednej  klasy z najwyższą średnią  punktów oraz 3 uczniów indywidualnych, którzy otrzymali najwyższą ilość punktów.

Ze względu na nietypowe  warunki działania ( pandemia) i przeprowadzenie quizu online, a zatem bez potrzeby przygotowania odpowiedniej liczby arkuszy, ZGŁOSZENIA przyjmujemy bezpośrednio na adres organizatora na podany powyżej adres mailowy. W tytule maila proszę wkleić  : "ZGŁOSZENIE DO KONKURSU Z ANGIELSKIM PRZEZ ŚWIAT"

W załączniku  samouczek dla uczniów biorących udział w konkursie: https://radocza.edu.pl/konkurs-z-angielskim-przez-swiat.html
Opiekun

ul. Dworska 8, 34-100 Radocza
(+48) 338234089
sekretariat@radocza.edu.pl
Wróć do spisu treści